Wprowadzanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań do produkcji materaców sprawia, że niełatwo wybrać produkt idealny dla siebie. Materac piankowy, sprężynowy, a może taki z dodatkiem maty kokosowej? Hilding Flamenco jest jedną z tych propozycji, która na początku może zaskakiwać, ale zachwyca użytkowników swoją ciekawą formą i wspaniałymi właściwościami.

Połączenie sprężyn Multipocket i pianek

Hilding Flamenco to jeden z tych modeli, który swoją wygodę zawdzięcza niesamowitemu połączeniu sprężyn Multipocket oraz pianek o przeróżnych właściwościach. Co charakteryzuje materace Hilding to to, że materiały wybrane do wypełnienia każdego modelu są starannie wyselekcjonowane i wzajemnie się uzupełniają. Sprężyny Multipocket dopasowują się do indywidualnego kształtu ciała użytkownika jeszcze bardziej niż zwykłe sprężyny kieszeniowe – wynika to z tego, że posiadają znacznie mniejszą średnicę, która pozwala na większe zagęszczenie elementów. Takie rozwiązanie sprawia, że punktów podparcia jest dużo więcej i zapewniona jest większa wygoda. Właściwości płynące z zastosowania takiej technologii są idealne również dla par, ponieważ sprężyny nie przenoszą nacisków i sprawiają, że zmiana pozycji partnera podczas snu jest nieodczuwalna. Jeśli chodzi o pianki, we wnętrzu tego modelu znajdują się dwie: lateksowa oraz wysokoelastyczna. To właśnie one sprawiają, że wyrób jest sprężysty i wytrzymały, a także odporny na wszelkie odkształcenia. Dzięki nim ciało użytkownika jest stabilnie podparte i może się regenerować.

Higiena i funkcjonalność

Jakie są zalety materaca Hilding Flamenco?Podczas tworzenia modelu Hilding Flamenco zadbano również o to, aby higiena snu była na możliwie jak najwyższym poziomie. We wkładzie materaca zostały utworzone specjalne profilowania i nacięcia, które odpowiadają za optymalną wentylację, a w efekcie zapobiegają gromadzeniu się szkodliwych mikroorganizmów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż materiały zastosowane w jego produkcji nie nasilają alergii – dzięki temu jest to produkt odpowiedni dla osób wrażliwych na wszelkiego rodzaju alergeny. Produkt jest dostępny w dwóch pokrowcach, które wyróżniają się wspaniałymi właściwościami. Tencel/Tencel NEW to pokrycie stworzone z naturalnych włókien wiskozowych, które absorbują wilgoć bezpośrednio z ciała użytkownika. Velvet/Velvet NEW to z kolei tkanina, która charakteryzuje się wyjątkową miękkością i delikatnością. Podczas jej tworzenia zastosowano innowacyjną technologię Purotex polegającą na stopniowym pękaniu mikrokapsułek wypełnionych naturalnymi probiotykami. Takie działanie prowadzi do uwalniania substancji zwalczających alergeny. Oba pokrycia są wyposażone w funkcjonalne uchwyty oraz w zamek rozdzielczy, który ułatwia i przyspiesza proces zdejmowania pokrowca. Oba materiały są przystosowane do prania w pralce, dzięki czemu można mieć pewność, że środowisko jest czyste i świeże.

Produkt na lata

Ważne jest to, aby materac służył możliwie jak najdłużej i nie odkształcał się. W końcu chyba nie ma osoby, która chciałaby co kilka lat wymieniać podłoże do spania i podejmować ten trudny wybór po raz kolejny. Z tego też powodu Hilding Flamenco jest objęty aż piętnastoletnią gwarancją, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca. Dzięki temu można być pewnym, że wyrób będzie spełniał swoją funkcję przez długie lata. Jest to również produkt elastyczny – może być użytkowany na stelażach z możliwością nachylenia zagłówka i podnóżka, dlatego sprawdzi się nawet wtedy, gdy rama zostanie wymieniona na inną (oczywiście pod warunkiem, że wielkość pozostanie taka sama).

Powyższe cechy to tylko niektóre zalety tego produktu! Jeśli szukasz materaca spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – podczas poszukiwań zwróć uwagę na Hilding Flamenco.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/