Hilding Safety Smyk to model, który bez wątpienia zwraca uwagę! Dlaczego jego rogi zostały wygięte w tak nietypowy sposób? Poznaj bliżej wskazany materac!

Hilding Safety Smyk – zadba o bezpieczeństwo dziecka

Materace dla dzieci to wyroby, do produkcji których powinna być przywiązywana szczególna uwaga. Hilding Safety Smyk bez wątpienia to model, który przyciąga uwagę rodziców. Jest tak między innymi ze względu na charakterystyczne, zakrzywione rogi. Dzięki nim maluch zmieniając pozycję nie będzie chociażby obijał się o szczebelki łóżeczka. Jednocześnie świetnie sprawdzi się w roli przewijaka, ponieważ w czasie korzystania niemowlę dzięki zakrzywionym rogom nie będzie w stanie spaść. Warto także wspomnieć, że za bezpieczeństwo naszego maluszka odpowiada tutaj twardość. Koniecznie podkreślamy, że materac dla dziecka nie może być zbyt miękki, ponieważ w innym przypadku ciało maluszka będzie się zapadać, a to prowadzi  do pojawiania się problemów z oddychaniem, a także zwyrodnień, które mogą dać o sobie znać dopiero na późniejszych etapach życia. Jednocześnie musi być on wygodny, dlatego średnia twardość sprawdzi się bez dwóch zdań fantastycznie.

Hilding Safety Smyk - z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych OKPoznaj bliżej materac dla Twojego dziecka!

Model, jakim jest Hilding Safety Smyk został stworzony z najwyższej jakości materiałów. O tym, że nadaje się on dla maluchów poświadcza pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Jego wypełnienie stanowi specjalnie opracowana pianka FlexiFoam. Jest ona jednocześnie elastyczna i bardzo plastyczna, w związku z czym dostosowuje się do ciała niemowlaka jednocześnie prawidłowo je podpiera. Konstrukcja została usztywniona pianką wysokoelastyczną, która jest sprężysta i odporna na odkształcenia, dzięki czemu materacyk będzie spełniał odpowiednio swoje zadania przez naprawdę długi czas. Dodajmy, że żeby produkt zużywał się równomiernie warto jest regularnie odwracać go na drugą stronę, co tutaj jest możliwe.

Higiena na najwyższym poziomie!

Za utrzymanie higieny materaca odpowiada kilka kwestii. Pierwszę z nich jest struktura wypelnienia, a mianowicie wysokiej jakości pianek, która gwarantuje świetny przepływ powietrza, w związku z czym całość jest stale w odpowiedni sposób wentylowana a wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz, dlatego produkt stanowi środowisko, które uniemożliwia osadzanie oraz rozwój wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, kurzu czy też roztoczy. Dodatkowo warto jest wspomnieć kilka słów na temat pokrowca. Powłoka lotus w delikatnym, białym kolorze jest wolna od wybielaczy optycznych, które mogą powodować niepożądane reakcje alergiczne. Co ważne, jest odpornana wodę oraz substancje oleiste, a wszelkich plam bez problemu można pozbyć się za pomocą ściereczki. Pokrowiec może być prany w temperaturze maks. 40 stopni.

Materace Hilding to wysokiej jakości produkty, które fantastycznie sprawdzą się dla starszych jak i młodszych! Pamiętajmy, że przecież zdrowy i komfortowy sen wpływa na samopoczucie nie tylko dorosłych, lecz też dzieci, a spokojna noc malucha to także odpoczynek dla rodziców.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/