Wybierając materac kierujemy się kilkoma czynnikami, między innymi wagą, preferencjami odnośnie twardości oraz stanem zdrowia. Jednak czy to naprawdę wszystko? Materace mogą być produkowane z różnych materiałów, dlatego starajmy się wybierać te najlepsze. Do nich należą niezwykle popularne na rynku materace Hilding, które w trosce o zdrowie oraz efektywny sen produkuje Hilding Anders. Gdzie można zakupić materace Hilding?

Czym jest SleepingExpert?

Materace, jak każde inne produkty mogą być sprzedawane przez dystrybutorów. Takie firmy wybierają produkty najwyższej jakości, które można polecić oraz sprzedać klientom. Jednym z dystrybutorów między innymi materacy Hilding jest SleepingExpert. Jest to polska firma, która rozpoczyna swoja historię w 2006 roku w małej miejscowości Osie w Borach Tucholskich. Tak właśnie pomysł na biznes polegający na wyposażeniu polskich sypialni wszedł w życie. Pojawiały się pierwsze zamówienia za pośrednictwem stron internetowych, aż w końcu, w 2010 roku firma SleepingExpert założyła swój pierwszy sklep stacjonarny w Gdańsku. Powoli firma rozrastała się coraz bardziej, a materace były sprzedawane nie tylko poprzez stronę internetową, ale także i coraz liczniejsze sklepy stacjonarne. Obecnie znajdują się one między innymi w Poznaniu, Toruniu, Płocku czy Kielcach. Firma SleepingExpert ciągle rozwija się, dzięki czemu zaspokajane są wszelkie potrzeby klientów, a to zwiększa doświadczenie oraz wiedzę pracowników.

Oferta SleepingExpert

SleepingExpert - jakie materace Hilding ma w ofercie?Materace Hilding znajdują się w ofercie SleepingExpert, przez co są o wiele łatwiej dostępne dla każdego człowieka. W ofercie SleepingExpert znajdują się praktycznie wszystkie materace, które można podzielić na:

  • materace piankowe – charakteryzują się wkładem stworzonym z innowacyjnej pianki, która zapewnia wrażenie otulenia oraz prawidłowo wspierają kręgosłup – za przykład posłużyć może Hilding Conga,
  • materace sprężynowe – charakteryzują się układem opartym na sprężynach osadzonych w indywidualnych kieszonkach, dzięki czemu tłumią drgania oraz są niezwykle sprężyste – za przykład posłużyć może Hilding Tango,
  • materace hybrydowe – charakteryzują się połączeniem najlepszych cech materacy piankowych oraz materacy sprężynowych – za przykład posłużyć może Hilding Electro,
  • materace medyczne – charakteryzują się właściwościami prozdrowotnymi, które w korzystny sposób oddziałują na zdrowie użytkownika oraz przynoszą ulgę osobom schorowanym – za przykład posłużyć może Hilding Rumba,
  • materace nawierzchniowe – charakteryzuje go konkretny cel, a mianowicie ochrona matera głównego, zmniejszenie lub zwiększenie poziomu twardości oraz umieszczanie na wersalce – za przykład posłużyć może Hilding Tenor.

Materace Hilding z oferty SleepingExpert dostać można na stronie wyspani.eu, gdzie w łatwy, szybki i komfortowy sposób można wybrać oraz zamówić odpowiedni materac.

Wiele firm odpowiada za dystrybucję materacy, jednak mało która założona została przez naszych rodaków na naszej ziemi, tak jak SleepingExpert. Dodatkowo charakteryzuje się posiadaniem w swoim asortymencie materacy najwyższej jakości, takich jak materace Hilding, które zakupić można na stronie internetowej. Jest to gwarancją jakości, nabyte przez lata doświadczenie wskazuje na sporą wiedzę i odpowiednio dopasowane pod nas rady.