Planujesz wyprawkę dla swojego maleństwa? A może obecny materac nie sprawdził się i przymierzasz się do jego wymiany? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, jakie produkty oferuje nasz sklep. 

Nieprzemakalny 

Materace dla noworodka powinny posiadać kilka niezbędnych cech. Pierwszą z nich jest nieprzemakalność. Jeśli szukasz produktów odpornych na wodę to koniecznie sprawdź materace Hilding Kołysanka i Hilding Dobranocka. Są to produkty, które przeznaczone są dla niemowląt już od pierwszych dni ich życia. Wkład tego pierwszego, wykonano z niezwykle przewiewnej pianki, którą wzbogacono o warstwę kokosu i lateksu. Dzięki temu, wkład jest zabezpieczony przed wilgocią i przemoczeniem.  Materac Hilding Dobranocka nacięto w odpowiednich miejscach, by wkład mógł “oddychać”. Ponadto, oba produkty zostały ubrane w pokrowiec Lotus, który jest antyalergiczny i idealnie nadaje się w przypadku wrażliwej skóry noworodka. Pokrowiec jest wolny od wybielaczy optycznych (OB Free) oraz wykazuje odporność na wodę i substancje oleiste. W razie jakichkolwiek zabrudzeń – zbierz je wilgotną ściereczką.

Materac dla alergika 

Najlepsze materace dla noworodkaKolejnym ważnym aspektem jest rodzaj materiału, z jakiego wykonano produkt. Hilding Kołysanka i Hilding Dobranocka to materace, które zostały odznaczone Certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Oznacza to, że do ich produkcji nie użyto żadnych substancji, które mogłyby być niebezpieczne dla zdrowia twojego dziecka. Oba produkty nadają się dla alergików, ponieważ surowce, z których wykonano pokrowiec Lotus nie są w żaden sposób alergogenne, czyli nie wywołają nieprzyjemnych reakcji alergicznych, np. w postaci wysypki. By zadbać o odpowiednią higienę produktów, pokrowiec możesz w prosty sposób zdjąć i wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, bez obawy o ich zmechacenie. Lotus jest odporny na wszelkie uszkodzenia. Co więcej, podczas produkcji materace są przepuszczane przez detektor metali, co gwarantuje, że produkt jest całkowicie bezpieczny i wolny od elementów metalowych.

Komfort i wsparcie

Materace do spania przeznaczone dla maluchów powinny stanowić optymalne wsparcie dla kręgosłupa oraz całego ciała. Hilding Dobranocka i Hilding Kołysanka to produkty, które mają zagwarantować odpowiednie wsparcie ciała i ułatwić jego prawidłowy rozwój podczas snu. Okres niemowlęcy to czas intensywnego rozwoju kości, mięśni czy stawów, dlatego, tak ważne jest zapewnienie ciału odpowiedniej stabilizacji. Oba materace są odpowiednio sprężyste i elastyczne, a ich producenci zadbali, by produkty były przystosowane dla niemowląt i spełniały wszelkie oczekiwania troskliwych rodziców. W razie jakichkolwiek problemów z pracą materacy, nasz sklep gwarantuje Ci 5 lat gwarancji na oba opisywane produkty.

Wejdź na stronę sklepu ABC Snu i zamów idealny materac dla swojego maluszka już dziś! W razie pytań i wątpliwości – skontaktuj się z nami.