Dzielisz łóżko z partnerem, ale wspólne noce kończą się przykrymi kłótniami? Zastanawiałeś się, czy powodem tych sprzeczek nie jest niewygodny materac, który skutecznie utrudnia wam sen? Jeśli szukasz idealnego produktu dedykowanego parom – koniecznie zapoznaj się z tym artykułem!

Przemyślana konstrukcja 

Hilding Zorbato materac, którego konstrukcja opiera się na siedmio-strefowej sprężynie kieszeniowej. Dodatkowo, wkład produktu wzbogacono o dwie warstwy pianki FlexiFoam. Dzięki niej, materac staje się wyjątkowo miękki i przyjemny w użytkowaniu. Wykorzystanie pianki lateksowej powoduje, że produkt jest antyalergiczny, minimalizuje ryzyko rozwoju bakterii oraz alergenów wewnątrz wkładu. Pianka nie pozwala na gromadzenie kurzu oraz roztoczy. Producenci zadbali, by Hilding Zorba był odporny na wszelkie uszkodzenia oraz odkształcenia. Jego konstrukcja zapewnia odpowiednią wentylację oraz lekkość. Każda ze sprężyn, które stanowią podstawę materaca, posiada własną kieszeń, dzięki czemu pracują one oddzielnie, a osoba śpiąca koło Ciebie nie będzie odczuwała twoich ruchów czy wiercenia się. Hilding Zorba to materac niezwykle elastyczny, który zapewni Ci optymalną wygodę.

Ulga w bólu 

Hilding Zorba - materac dedykowany parom Materac Hilding Zorba to też idealne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z przykrymi bólami kręgosłupa. Produkt potrafi dopasowywać się do budowy anatomicznej ciała i zapewnia mu maksymalne wsparcie. Dzięki temu, twój kręgosłup, głowa, ramiona, barki oraz biodra są amortyzowane. Materac jest odpowiednio plastyczny i sprężysty, co ułatwia obracanie się na nim i wstawanie z łóżka. Hilding Zorba jest uniwersalny i sprawdzi się u osób, które preferują spanie na plecach, boku czy na brzuchu. Materac jest dwustronny, a każda ze stron zapewni Ci inny wymiar komfortu, który możesz dopasować do swoich aktualnych potrzeb i preferencji. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości produkcie – Hilding Zorba spełni twoje oczekiwania!

Funkcjonalność 

Materace Hilding to produkty niezwykle funkcjonalne. Hilding Zorba został zapakowany próżniowo i zrolowany, aby ułatwić Ci transport i jego przechowywanie. Materac sprawdzi się też u osób, cierpiących na uciążliwe alergie, ponieważ produkt jest wolny od wszelkich substancji potencjalnie alergennych. Pokrowiec, w który go ubrano jest zdejmowany i można go prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Pianka FlexiFoam ma właściwości antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze, co pozwala zadbać Ci o optymalną higienę i środowisko snu. Materac został nagrodzony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co świadczy o jego najwyższej jakości i bezpieczeństwie. W razie jakichkolwiek problemów, obejmujących pracę materaca, oferujemy Ci aż 5 lat gwarancji!

Sprawdź naszą ofertę, by zobaczyć, jakie materace możemy Ci zaproponować. Kupując Hilding Zorba, zapewniasz sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo i komfort, o jakim zawsze marzyłeś.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/