Dobrze dobrany materac ekologiczny to naprawdę wspaniała opcja! Nie jesteś przekonany? Dzisiaj zaprezentujemy Ci starannie opracowany model Hilding Gejzer, który bez wątpienia zapewni Ci zdrowy i komfortowy sen!

Zdrowy i komfortowy sen!

Jak zapewnić sobie zdrowy i komfortowy sen? Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, aby dobrać odpowiedni materac! Bez wątpienia świetnie sprawdzi się tutaj Hilding Gejzer, który został opracowany z troską o najmniejsze szczegóły. Jego podstawę stanowi sprężyna kieszeniowa. Elementy wypełnienia nie dotykają się bezpośrednio ze sobą, a co za tym idzie, całość bardzo indywidualnie reaguje na nacisk, który jest wywierany na powierzchnię. Oczywiście nie brakuje tutaj również pianek, jak Pure FlexiFoam czy Eco HighResilience Support. Są one jednocześnie w stanie odpowiednio podpierać nasze ciało, utrzymując je przez całą noc w prawidłowej pozycji, lecz też przekładają się na wentylację wypełniania, która jest bardzo ważna dla osób chcących zadbać o higienę.

Dwie twardości

 Dlaczego materace ekologiczne? Wybierz Hilding Gejzer i przekonaj się sam!Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne wymagania, jeśli chodzi o twardość, a także, że nasze preferencje mogą się bardzo szybko zmienić. Dlatego właśnie Hilding Gejzer został wyposażony w aż dwie twardości: wystarczy jedynie odwrócić model, żeby móc cieszyć się inną siłą podparcia. Pamiętajmy, że dobór materaca może być trudny: pod uwagę należy brać tutaj, chociażby takie kwestie jak nasza waga, lecz również po prostu indywidualne upodobania. Zakłada się, że wyroby bardziej miękkie lepiej sprawdzą się dla osób lżejszych, chroniąc je przed powstawaniem różnego rodzaju ucisków i dolegliwości bólowych. Z kolei twardsze poleca się osobom cięższym – dzięki temu będą mogły one się cieszyć prawidłowym podparciem przez całą noc.<

Dlaczego jest to ważne?

Zadajesz sobie pytanie, dlaczego tak istotny jest dobór odpowiedniego materaca? Pamiętajmy, że nocny wypoczynek przekłada się na niemal każdą dziedzinę naszego życia. Oczywiście ma istotny wpływ na naszą kondycję fizyczną: wyspani mamy więcej energii, nasze ciało jest zregenerowane, co ma bezpośrednie przełożenie na nasze ogólne samopoczucie. Jednocześnie, źle dobrany model jest w stanie między innymi powodować szereg dolegliwości bólowych, a w dłuższej perspektywie nawet szereg chorób oraz wad postawy. Dodajmy również, że nocna regeneracja oddziałuje na naszą psychikę. Zmęczeni jesteśmy bardziej podatni na stres, a nawet częściej musimy się zmagać ze znacznymi obniżeniami nastroju. Osoby, które nie śpią odpowiednio długo, często są znacznie bardziej rozdrażnione, a jednocześnie mają problemy z koncentracją i zapamiętywaniem.

Materace ekologiczne to nowoczesna kategoria, która jest w stanie każdemu z nas zapewnić zdrowy i komfortowy sen! Dlatego naszym zdaniem, idealnie sprawdzą się w niemal każdej sypialni!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/