Sypialnia dla wielu osób stanowi oazę, miejsce wolne od problemów dnia codziennego. To właśnie tam, a dokładnie na łóżku można odpocząć i zrelaksować się. Jednak aby móc cieszyć się komfortem, warto zainwestować w odpowiednio dobrany materac. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę między innymi wagę i wzrost użytkownika czy też indywidualne preferencje odnośnie twardości. Jednak co w przypadku, kiedy śpi się z partnerem? Jakie materace Hilding dla par w szczególności zasługują na uwagę?

Jak wybrać materac dla par?

Wybór materaca dla par to nie lada wyzwanie, ponieważ musi być dopasowany do potrzeb nie jednej, a dwóch osób. Czy możliwe jest idealne dopasowanie podłoża, aby zapewnić obojgu użytkownikom najwyższy komfort wypoczynku? Oczywiście, że tak, a pod uwagę przy wyborze należy wziąć:

  • Materace Hilding dla par - sprawdź ofertę na panmaterac.plszerokość – materac dla par powinien mieć minimum 140 cm (po 70 cm na osobę),
  • wypełnienie – podłoże powinno charakteryzować się wysoką elastycznością punktową, co pozwoli tłumić ruchy partnera,
  • twardość – materac powinien być dostosowany do wagi i wzrostu obojga partnerów,
  • właściwości prozdrowotne – w przypadku alergii, częstych bólów kręgosłupa czy wady postawy warto zainwestować w specjalistyczny model, który złagodzi te dolegliwości.

Aspektów, na które należy zwrócić uwagę jest naprawdę sporo. Zbyt duża różnica w wadze, wzroście lub preferencje wobec twardości to wskazania do zakupu dwóch osobnych materacy, które będą umieszczone w jednym łóżku. Wtedy każdy z użytkowników będzie w 100% pewny, że podłoże jest odpowiednio dopasowane do jego potrzeb. Jednak zdecydowanie się na dwa oddzielne podłoża wiąże się z większymi kosztami, na które nie zawsze można sobie pozwolić. Co w takim przypadku? Najlepiej pójść na kompromis!

Pan Materac – jakie materace Hilding ma w ofercie?

Na rynku dostępnych jest wiele materacy, w tym jedne z najpopularniejszych oraz najlepszych jakościowo – mowa tutaj o podłożach marki Hilding. Wśród tych polecanych szczególnie dla par należy między innymi wymienić Hilding Makarena, Hilding Lambada czy piankowy materac Hilding Rock&Roll. Oczywiście to nie wszystko! Wszystkie modele na stronie panmaterac.pl oraz w salonach Pan Materac. Marka Pan Materac zajmuje się dystrybucją materacy od grudnia 2009 roku i podejmuje współpracę tylko z rekomendowanymi firmami, między innymi Hilding Anders. Zagwarantowanie najwyższej jakości dostarczanych produktów oraz zapewnienie najlepszego komfortu i efektywnego snu to cel, jaki obrała sobie ta marka. Każdy dystrybuowany produkt jest dokładnie sprawdzany i testowany przed wprowadzeniem do oferty, co jest jeszcze większym zapewnieniem, że materace dla par od Hilding Anders będą najlepszym wyborem.

Wybór odpowiedniego materaca dedykowane dla par jest niezwykle ważny, ponieważ dzięki niemu jest możliwość tłumienia drgań czy optymalnego dopasowania do sylwetki. Jednak wybór zarówno modelu jak i miejsca, w którym zakupimy materac jest kwestią indywidualną i najlepiej samemu podjąć decyzję.